Europa 2 - Maxximum muziky

AUTOKINO – Zlaté Piesky

Zaparkujte na parkovisku pred OC Shopping Palace Zlaté Piesky, nalaďte frekvenciu v rádiu a bavte sa pri sledovaní hereckých výkonov a filmových efektov. Atmosféru autokina si každý vychutnáva po svojom… a hlavne bezplatne. Premietame každý štvrtok, piatok a sobotu, vždy o 21:30 počas mesiaca máj až september!

Vo štvrtok 20.6. je pre Vás pripravený romantický film, kde Ema (Hathaway) a Dexter (Sturgess) sa vídajú celých dvadsať rokov, každý rok spolu trávia ale len jeden deň a aj napriek vzájomným sympatiám zostávajú len priatelia. Po rokoch strávených hľadaním šťastia a porozumenia – ale tiež dospievaním a dozrievaním – si Ema aj Dexter začínajú uvedomovať, že kľúč k naozajstnej láske a spokojnosti majú celú dobu na dosah ruky.

txSeGJBngzE

V piatok 21.6. na Vás čaká pokračovanie filmu Batman – Temný rytier v podaní Chrisa Bale-a. Batman zvyšuje stávku v boji so zločinom a s pomocou poručíka Jima Gordona a štátneho žalobcu Harveyho Denta, sa snaží zničiť posledné kriminálne živly v uliciach mesta. Toto spojenectvo spočiatku funguje efektívne, ale čoskoro všetci zistia, že to bola iba pasca a oni sa stali obeťami nevypočítateľného zločinca, ktorého všetci obyvatelia Gothamu poznajú ako Jokera.

DjWFunqOXUc

V sobotu 22.6. bude Gerard Butler ako GAMER bojovať o vlastné prežitie, ako bojovník vo videohre, kde dve kolá pred koncom sa mu do hry nabúrajú odporcovia a ukážu mu pravdu, skutočné pravidlá a on chcel len vyjsť z hry živý, ale teraz môže dostať a bojovať za oveľa viac.

P2g94xQmtHw

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach