Europa 2 - Maxximum muziky

AUTOKINO – Zlaté Piesky

Zaparkujte na parkovisku pred OC Shopping Palace Zlaté Piesky, nalaďte frekvenciu v rádiu a bavte sa pri sledovaní hereckých výkonov a filmových efektov. Atmosféru autokina si každý vychutnáva po svojom… a hlavne bezplatne.

Štvrtok 13.6. na Vás čaká akčný fantasy film Vojna bohov, kde podľa Sokratovej myšlienky v úvode je duša každého muža nesmrteľná, ale duša čestného muža nesmrteľná a božská zároveň.

V piatok 14.6. na Vás čaká komédia Vyfič! Bliss má rada rock a jej život v americkom malomeste kdesi v Texase stojí za dve veci. Matka ju núti do príšerných súťaží krásy, na nich si nafintené slečinky neprajú nič než svetový mier. Raz však s kamoškou narazí v susednom meste na drsné závody na kolieskových korčuliach a jej život sa rozbehne na plné obrátky.

V sobotu 15.6. sa môžete tešiť na komédiu Deadline s Robertom Downeym Jr. ako Peter, ktorý sa nutne potrebuje dostať z Atlanty do Los Angeles, aby stihol pôrod svojho prvého dieťaťa, ktoré sa má narodiť o 5 dní. Na letisku sa stretáva so snaživým a naivným začínajúcim hercom v podaní Zacha Galifianakisa ako Ethan, ktorý chce v L.A. začať svoju hereckú kariéru. Nepriazňou osudu a hlavne vďaka Ethanovi sú obaja vyhostení z lietadla. Peter sa ocitne bez dokladov, batožiny a peňazí. Táto absolútne nesúrodá dvojica sa teda vydá na dlhú a náročnú cestu naprieč celou krajinou. Niekoľko menších nehôd a náhod spôsobí, že z cesty sa stane výlet, ktorému padne za obeť niekoľko áut, mnohé priateľstvá a zvyšky Petrových nervov.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach