Europa 2 - Maxximum muziky

Kastingy Miss Slovensko 2013 začnú 14. januára!

Séria výberových kôl, počas ktorých sa rozhodne o semifinalistkách osemnásteho ročníka Miss Slovensko, začne v pondelok 14. januára 2013. Úlohou kastingovej poroty bude vybrať niekoľko desiatok dievčat, z ktorých vzíde na neverejnom bratislavskom semifinále dvanásť finalistiek, uchádzajúcich sa o titul MISS SLOVENSKO 2013.

Novinkou tohto ročníka je spôsob prihlasovania sa do súťaže. Dievčatá môžu prísť priamo na kasting, alebo do 7. januára vyplniť prihlasovací formulár na www.forza.sk a tým si zvýšiť možnosť postupu priamo do semifinále. Všetky záujemkyne musia spĺňať podmienky účasti – musia byť slobodné, bezdetné, musia mať slovenskú štátnu príslušnosť, výšku nad 170 cm a byť vo veku od 18 do 24 rokov. Neverejné semifinále, z ktorého vzíde finálová dvanástka pre rok 2013 sa uskutoční 20. januára v Bratislave.

Víťazku okrem iného čaká postup na svetovú súťaž Miss World, ročná honorovaná zmluva od Produkčného domu Forza, osobný automobil a dovolenka od CK Hydrotour a ďalšie zaujímavé ceny.

Organizátormi súťaže Miss Slovensko sú Produkčný dom FORZA, agentúra Oklamčák Production a TV JOJ.

Termíny kastingov:

14.1.2013 – Košice – Hotel Yasmin

15.1.2013 – Banská Bystrica – Hotel Lux

16.1.2013 – Žilina – Boutique hotel Dubná Skala

17.1.2013 – Bratislava – Double Tree by Hilton Bratislava

V každom meste budú kastingy od 14.00 do 17.00 h

Organizátori: Produkčný dom FORZA, Oklamčák Production, TV JOJ
Hlavní reklamní partneri: cestovná kancelária Hydrotour, AquaCity Poprad, hotel Double Tree by Hilton Bratislava, EMEL Bratislava, drevené kúpacie kade Saibot

Reklamní partneri: prírodná minerálna voda Jana, Wellness Life, InetPro Mediálni partneri: Nový Čas, Eva, čas.sk, Rádio Europa 2, Šport, auto motor a šport, Kam do mesta, Boomerang Media, SITA tlačová agentúra, Pay-Per-Vision Media, Willmark

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach