Europa 2 - Maxximum muziky

UKF Dubflex nás čaká už onedlho v Bratislave!

XKORE

S radosťou môžeme oznámiť, že pozvanie na druhé vydanie show UKF potvrdil anglický producent, talent z labelu Buygore rec., ktorý má za sebou dve turné v USA, vystúpenia po boku Skrillexa, Nero, Chase&Status, Feed Me, Noisia a ďalších velikánov, autor hitov Hello, Everybody rock, Full Russian, Stabs a remixov pre Sub Focusa, Audioshock ci Metrika. Je ním mladý, charizmaticky a veľmi produktívny chalan Matt Cavender aka XKORE, ktorý v januári vypredal Dubflex v Subclube.

1.12. prinesie do Bratislavy kopec čerstvého materiálu, šialené electro, Drumstep aj Trap. Moshpit a Crowdsurfing snáď nebudú chýbať… určite sa ti oplatí prísť!

PIXEL FIST

Anglický dubstepový projekt Pixel Fist tvorí štvorica anglických producentov – Audio, Mackie, Lorne & Stapleton MC. Ich hudba je podľa mnohých jedinečná, špecifický sound a feeling má na starosti predovšetkým audio. Temný a tvrdý dubstep je zároveň poriadne tanečný a energický.

L PLUS

Slovenský dnb a drumstep producent a úspešný remixer z vydavateľstva Technique recordings. Jeho hity ste mohli počuť aj na rádiu Europa 2 – Amazing či Challenger.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach