Europa 2 - Maxximum muziky

BRITSKÁ KAPELA KOSHEEN MIERI DO BRATISLAVY

Trojica hudobníkov z Britských ostrovov zamieri v rámci turné k novému albumu Independence aj do Bratislavy! Aby svojim fanúšikom ponúkli dokonalý zážitok, vybrali si Kosheen pre svoj koncert hudobný klub LOFT! Dôvod je jednoduchý, štýlový priestor ponúka široko-ďaleko najlepší zvuk L-ACOUSTICS ARCS II, ktorý je podporený novým akustickým obložením. Milovníci britských tónov tak majú ďalší dôvod na radosť!

Dlho očakávaný album Independence s moderným elektro-bassovým základom v spojení s precíznymi vokálmi speváčky Sian Evans vydala skupina Kosheen len pred pár dňami a kapela sa rovno rozhodla predstaviť ho fanúšikom. Piesne ukazujú silu jedinečných britských hudobníkov, ktorí nie sú závislí na ničom a nikom, robia hudbu, ktorá ladí, má hudobný potenciál a vyhýba sa preumelkovanosti či depresiám.

Keď v roku 2001 zažívala tanečná scéna svoj prvý spontánny a nefalšovaný vrchol a všetci milovali rovné beaty, housovú basu a temný drive techna, prišla skupina Kosheen. Hudobným fajnšmekrom prenikol pod kožu povzbudivý hlas speváčky Sian Evans, bristolské trio vyniklo nalomenými beatmi, hity Hide U, Catch, (Slip & Slide) Suicide či Hungry hrajú v hlavách mnohých dodnes. Ich albumy Kokopelli a Damage vzbudili pozornosť preslávenými piesňami All In My Head alebo Overkill, hitový potenciál však potvrdila kapela aj dnes. Úspešné single Get A New One alebo Holding On A Mannequin pochádzajú z aktuálneho albumu Independence, ktorý skupina privezie do Bratislavy a vy môžete byť pri tom!

uTNlHRx4riE

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach