Europa 2 - Maxximum muziky

AUTOMOBILOVÉ NOVINKY A ATRAKTÍVNA SHOW

Počas prvého dňa pod názvom „Auto a bezpečnosť, Fleetové vozidlá, komunálna technika a autá s alternatívnym palivom“ sa môžete inšpirovať autami jednotlivých značiek, ktoré sa predávajú ako najbezpečnejšie. Pripravený je „Fleet day“ a „Truck day“ s odbornými konferenciami, či odborná konferencia k novinkám v komunálnej technike aj s ukážkami. Nebude chýbať ani vyhlásenie firemného auta roka, ktoré si návštevníci môžu otestovať.

Piatok 14.9. je venovaný téme „Auto a šport“ a „Truck show“. Tu si prídu na svoje milovníci vozidiel jednotlivých značiek v športovej úprave a nepochybne upúta pozornosť „SUPERCROSS“ s majstrovskými pretekármi. Truck show, show moto-trailistov, či súťaž v pretláčaní rukou si určite získa svojich fanúšikov.

Sobota pod názvom „Auto a žena“ je exkluzívnym dňom pre všetky dámy. Organizátori spolu s vystavovateľmi pripravili jedinečnú prezentáciu vozidiel, ktoré sa predávajú predovšetkým ženám. Dôležitou a neodmysliteľnou súčasťou bude i odborné poradenstvo pre ženy v oblasti ekonomickej a bezpečnej jazdy a poradenstvo na tému jazda s deťmi v aute. Mimoriadne atraktívne bude i poradenstvo pre ženy v oblasti imidžu a vizáže, ktorá sa hodí k automobilu, na ktorom jazdia. Nebude chýbať ani zaujímavá módna prehliadka a určite príťažlivou bude i generálka súťaže „MISS ARMY 2012“.

Posledný deň, nedeľa 16.9., na tému „Auto a hudba, Auto a tuning“, je dňom zrazu tuningových vozidiel. Bude sa súťažiť v „Db racing“, motorkári slávnostne ukončia svoju sezónu a odprezentujú sa i tetovacie štúdiá, ktoré k tomuto životnému štýlu rozhodne patria.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach