Europa 2 - Maxximum muziky

Tanečný maratón Hrádza – Duchonka 2012

28. júla 2012 o 13:00 hod. odštartuje na Hrádzi na Duchonke v poradí už ôsmy Tanečný maratón, ktorý je určený pre všetkých milovníkov tanca. Oproti minulým rokom nastane zopár zmien. Skrátila sa doba maratónu z ôsmych a šesť hodín a lákadlom pre súťažiacich budú určite aj zaujímavé finančné ceny.

Chceme odmeniť čo najviac zúčastnených, preto sme sa rozhodli udeliť okrem klasických prvých troch miest, ktoré budú ocenené sumami 200 €, 150 € a 100 €, „Cenu poroty“ a „Cenu sympatie“.

Počas prvých piatich tanečných kôl porota po každej hodine určí „Cenu poroty“ za tanečný výkon. Ten bude ohodnotený sumou 20 €.

Svoje sympatie budú môcť vyjadriť aj diváci „Cenou sympatie“ v hodnote 50 € – každý návštevník podujatia bude mať možnosť prideliť hlas svojmu favoritovi, čím bude automaticky zaradený do zlosovania o zaujímavú cenu. Cena sympatie bude vyhlásená po 6-tej odtancovanej hodine.

Podmienkou účasti je stopercentný zdravotný stav a vek minimálne 15 rokov. Registrácia súťažiacich bude prebiehať od 12:00 hod.

Okrem toho si tu na svoje prídu aj deti, pre ktoré pripravujeme rôzne atrakcie a súťaže.

Všetci záujemcovia si viac informácií môžu nájsť na stránke www.facebook.com/tanecnymaraton

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach