Europa 2 - Maxximum muziky

BeeFree 2012

Najväčší festival tanečnej hudby na Slovensku BEEFREE už čoskoro vypukne na letisku v Piešťanoch. Na štyroch pódiách sa počas dvoch dní predstaví viac, než 150 DJ-ov a hudba bude znieť nepretržite od piatku 18.00h až do nedele do šiestej hodiny rannej. Festival BEEFREE sa koná už trinásty raz. A to najlepšie, pre všetkých návštevníkov je vstup ako vždy zadarmo.

Akciu s týmto názvom možno naozaj pokladať na slovenskej scéne za jedinečnú. Jedinečnú preto, lebo má absolútne odlišnú filozofiu od všetkých ostatných akcií a párty. A túto filozofiu si razí od svojho vzniku v roku 1999. „BEEFREE je oslavou tanečnej hudby na Slovensku. Oslavou, ktorá je pre všetkých zadarmo. Je to každoročné stretnutie dídžejov, ktorí sa chcú na BEEFREE predviesť, zahrať si na kvalitnej aparatúre, porozprávať s kolegami z brandže, vymeniť si skúsenosti a v neposlednom rade sa aj zabaviť,“ povedal Tomáš Marko z Kuul Fabrik, ktorá festival organizuje.

Celkovo tak na návštevníkov čaká 36 hodín hudby na house stage, techno stage, drum´n bass stage a trance stage. Oproti minulému ročníku však festival zmenil lokalitu. Z areálu vodných športov v Hornej Strede sa presunul na letisko v Piešťanoch. „V novom areáli letiska si prídu na svoje všetci. Kto sa bude chcieť ísť okúpať, tak je to len kúsok do Hornej Stredy. Zmena lokality prinesie aj väčší komfort, viac miesta na parkovanie a stanovanie. Bude to tiež väčšie, krajšie a čistejšie,“ dodal organizátor.

Všetci dídžeji sa na tento festival tešia a väčšina z nich si pripravuje špeciálny set. Nie vždy totiž majú príležitosť hrať pred takým davom a ukázať, čo dokážu. Zo slovenskej DJ-skej špičky sa na festivale predstavia DJ Toky, DJ Boss, DJ Benco, DJ Tibor Holoda, DJ Galagha či DJ Gabanna. Zo svetoznámych DJov zase reprezentanti tranceovej scény DJ Mike Koglin a DJ Greg Downey.

LIVE prenos do vysielania – v ramci Dance Exxtravaganzy – 28.7. od 22.00-3.00!

Dalsie info:
http://www.beefree.sk

MacvZJhQMI0

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach