Europa 2 - Maxximum muziky

Majk Spirit: Pri novom albume som prišiel o pár tisíc eur

Majk Spirit sa opäť raz prihlásil o slovo, a to hneď s novým albumom PLAYLI5T, ktorý vydal len pred pár dňami. Nový album sa má od tých predošlých líšiť tým, že sa v ňom prelínajú viaceré žánre ako afrobeat, afro trap, dancehall či trap, pričom práve v tomto albume sa raper snažil trochu experimentovať aj so zvukom. Riadil sa pri tom najmä svojimi pocitmi, tým čo ho baví a čo mu funguje. „Chcel som spraviť ľahký fresh album pre ľudí na letné mesiace, aby im moja hudba mohla spríjemňovať chvíle. Môj nový album je soundtrack pre tvoj voľný čas, PLAYLI5T pre tvoje leto 2023,“ povedal o albume.

O novom albume, ale aj o súkromnom živote, porozprával našej šou Bekimovo horúce kreslo. V rozhovore prezradil, že najkrajšie rande, aké v živote mal, bolo s jeho ženou. Zároveň priblížil aj niečo viac o tvorbe: „Na albume je pár songov, ktoré som takmer vyradil a teraz sú moje najobľúbenejšie.“ Vypočuj si celý rozhovor, v ktorom sa dozvieš:

  • Kedy si povedal: „Toto mi fakt vyšlo?

  • Čo mu vie urobiť najväčšiu radosť?

  • Kde berie inšpiráciu?

  • Čo by na sebe zmenil?

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Bekimovo horúce kreslo si môžeš vypočuť aj ako podcast na podmaz.sk alebo vo svojej podcastovej aplikácii, tak neváhaj, zapínaj a počúvaj všetky epizódy!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach