Europa 2 - Maxximum muziky

Underworld – festivale Neon

Chceš vyhrať 2 lístky na letnú hudobnú show, akú Bratislava dlho nezažila – Festival NEON?

Počúvaj Rannú Show ZOO, dovolaj sa ako 3 v poradí na výherný song, ktorým je Underworld – Born Slippy a lístky + najnovšie CD od skupiny Underworld – Barbara Barbara, we face a shining future, je tvoje.

Festival NEON – 24.6. a 25.6., Zlaté Piesky – Bratislava

Dvojdňový elektronický open-air festival plný svetovej a kvalitnej tanečnej hudby.

Underworld Live, Above & Beyond, Arty, Nora En Pure, Eelke Kleijn, Ilan Bluestone

Značka NEON prináša na Slovensko festival elektronickej hudby na svetovej úrovni, porovnateľný so špičkovou zahraničnou produkciou.

Dvojdňový festival zasadený do oddychovej časti hlavného mesta, pri jazere Zlaté Piesky, ktorý prinesie fanúšikom hviezdy svetového formátu ešte pred začiatkom letnej sezóny a naštartuje ich zmysly na leto plné zážitkov.

Dôraz je kladený na jedinečný audio-vizuálny formát podporený špičkami európskeho trhu v oblasti ozvučenia a laserovej show, dlhoročné skúsenosti pri práci s komunitou fanúšikov elektronickej hudobnej scény, sofistikovaný dramaturgický prístup a zmysel pre detaily.

Show plná emócií, technického pokroku, audio- vizuálneho umenia, tanečných výkonov, doplnená dynamickým zvukom, dychvyrážajúcim svetlom a efektami, prezentuje hudobné zážitky tak, ako si to v dnešnej dobe náročný návštevník predstavuje.

Pridaj sa na FB event.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach