Europa 2 - Maxximum muziky

Päťdesiat odtieňov čiernej

Súťaž s filmom Päťdesiat odtieňov čiernej a vyhraj filmový balík, ktorý obsahuje 4 x DVD Prci, prci, prcičky + DVD Macík 2 + DVD Päťdesiat odtieňov sivej a 2 lístky do kina kdekoľvek na Slovensku.

Je to jednoduché, počúvaj Rannú Show ZOO, dovolaj sa ako 3. v poradí na výherný song, ktorý určí moderátor a cena je tvoja.

Päťdesiat odtieňov čiernej – premiéra: 4. februára

Držte si nohavičky aj bránice, do kín prichádza dráždivá a na päťdesiat spôsobov šťavnatá paródia Päťdesiat odtieňov čiernej. Rovnako ako sivé bestsellery prináša zopár šokujúcich odhalení a hneď tým prvým je, že erotický hit a drzá bláznivá komédia idú nehorázne dobre dokopy! Emotívne vypätá a strašne vážna romanca si poriadny výprask hrubozrnnou a priamočiarou zábavou jednoducho priam pýta. Cieľom preto tentoraz nebudú erotogénne zóny a odvážne predstavy, ale predovšetkým centrá smiechu. Čo keby bol Christian skôr Black než Grey, prachy získal dosť pochybným spôsobom a v posteli by bol úplne márny? A kto si dovolí urobiť nehorázny žart z jedného z najväčších filmových hitov roka? Komik a večný „srandista“ Marlon Wayans, ktorý má na svedomí populárnu sériu paródií Scary Movie a Pár nenormálnych aktivít.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach