Europa 2 - Maxximum muziky

Piata vlna

Chceš vyhrať filmový balíček, ktorý bude obsahovať reklamné predmety k filmu Piata vlna, knihu, DVD a 2 vstupenky do kina? Počúvaj Detoxx, dovolaj sa ako 3. v poradí na výherný song, ktorý určí moderátor a balíček je tvoj.

Piata vlna

Sony Pictures Entertainment prichádza s veľkolepým filmovým spracovaním prvej časti knižnej série už v januári 2016. V hlavnej úlohe sa predstaví Chloë Grace Moretz, známa z tínedžerského hitu Kick-Ass, ktorá bude mať dvojicu veľmi atraktívnych nápadníkov: Nicka Robinsona (Jurský svet) a vychádzajúcu hviezdu filmového plátna Alexa Roea. Liev Schreiber si zahrá nekompromisného plukovníka Voscha. Film Piata vlna uvedie do slovenských kín distribučná spoločnosť Itafilm 14. januára 2016, v deň jeho svetovej premiéry!

Príbeh sa začína vo chvíli, kedy Zem napadnú mimozemské sily, aby za každú cenu získali to najcennejšie, čo ľudstvo má. Našu planétu. V prvej vlne vezmú ľudom elektrinu a uvrhnú svet do chaosu. Potom zničia a ovládnu mestá. Tretia vlna príde v podobe smrtiaceho vírusu, ktorý nakazí státisíce. V štvrtej vlne nepozorovane preniknú medzi ľudí. Cassie (Chloë Grace Moretz) je jedna z hŕstky tých, čo prežili. Potom, ako unesú jej malého brata, musí pozbierať všetky sily a odvahu, aby ho včas vyslobodila zo spárov „tých druhých“, pretože piata vlna sa nezadržateľne blíži.

https://www.youtube.com/watch?v=tNyvtSRZNwI

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach