Europa 2 - Maxximum muziky

Top Fashion

Chceš vyhrať s magazínom Top Fashion a Europou 2 cenu v hodnote 150 Eur? Počúvaj Rannú show ZOO na Europe 2, dovolaj sa na vyhlásený song ako tretí v poradí a získaj vlasovú kozmetiku, poukážku na nákup oblečenia a predplatné magazínu Top Fashion v celkovej hodnote 150 Eur!

Top Fashion magazin nazývaný aj ako módna biblia, alebo slovensky vogue vám na viac ako 200 stranách prináša prehľad trendov v rámci módy, beauty, bývania, cestovania a veľa ďalšieho.

Nové číslo Top Fashion Magazinu vám prinesie: kvetinové motívy z dôb hippies, bohémska móda kočovníkov, detaily z divokého západu a indiánske vzory. Módni dizajnéri sa zamilovali do Ameriky a Top Fashion s nimi.

Okrem predstavenia najväčších trendov a najlepších kolekcií sezóny jeseň/zima 2015, si v sekcii Fashion prečítate o tajomstvách z takmer storočnej histórie talianského módneho domu Fendi alebo svete haute couture, v ktorom je každý detail dovedený do absolútnej dokonalosti. Spoločne s topmodelkou Lindou Nývltovou prejdete Los Angeles – palmy, staré cadillacy, ošarpané motely, dlhé pláže plné surferov, krásni usmievaví ľudia so sexy opálenou pokožkou a vlasmi pohladenými slnkom a morom…

Top Fashion však nezabúda ani na domácu scénu. Reportáže z eventov, rozhovory s dizajnérmi i street style nesmie chýbať. Takisto sa môžete tešiť aj na on-line manuál súčasného džentlmena či beauty editoriál s výnimočnou Pavlínou Němcovou. Nechýbajú trendy v líčení a prehľad kozmetických noviniek, zameraný tentokrát výraznejšie na vlasy.

Opar amerického sna sa vzáša aj nad lifestylovou časťou zimného vydania Top Fashion. V reportáži navštívite štýlovú rezidenciu v Palm Springs, postavenú ešte v 50. rokoch. Na lyžovačku s celebritami si spolu s Top Fashion zájdete do presláveného Aspenu a viac sa dozviete aj o kulte pitia kávy, ktorý je s bohémskym životom na západnom pobreží, a samozrejme nielen tam, neodmyslitelne spojený.

Viac info na stránke www.top-fashion.sk

Sleduj Magazín Top Fashion aj na facebooku alebo instagrame.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach