Europa 2 - Maxximum muziky

Labyrint: Zhorenisko

Chceš vyhrať filmový balíček, ktorý obsahuje knihu, tričko a šatku?

Počúvaj Detoxx, dovolaj sa ako 3. v poradí na výherný song, ktorý určí moderátor a cena je tvoja.

Labyrint bol iba začiatok

Keď Thomas a jeho kamaráti dokázali uniknúť z vražedného labyrintu, dúfali, že sa opäť vrátia k svojim starým životom. Nemohli sa však viac mýliť. Miesto slobody ich čakal len postup do druhej fázy skúšok, ktoré pripravila organizácia Z.L.S.N. Pre Thomasa a jeho kamarátov tak behanie ani zďaleka nekončí. Ich ďalší útek ich zavedie na Zhorenisko, najviac vysušenú časť planéty plnú nepredstaviteľných prekážok. Slnečné erupcie vysušili Zem na popol a premenili ju na púšť. Svetové vlády sa zrútili a s nimi aj právo.

Rozpadajúcimi sa troskami miest teraz blúdia takzvaní „raplovia“, ľudia pokrytí hnisajúcimi ranami, ktorých nákazlivý vírus dohnal za hranicu príčetnosti. Thomas a jeho priatelia musia rýchlo nájsť bezpečné útočisko a organizácia Z.L.S.N. sa stará hlavne o to, aby ich šance na prežitie boli minimálne. Oni sa však dokážu spojiť s bojovníkmi odporu, zasiahnuť vrchné velenie Z.L.S.N a odhaliť tak ďalšie šokujúce plány, ktoré si pre nich spoločnosť prichystala. Thomasa čaká tvrdá skúška ohňom. Skutočne sa niekde v jeho hlave skrýva tajomstvo, ktoré ich zachráni?
Režisér Wes Ball, ktorý stojí za filmovým úspechom tejto ságy, natáčanie druhého dielu komentuje: „Príbeh pokračuje: Flekári sú vonku z labyrintu, ale stále sú len stratenou skupinou jedincov. To je skvelý koncept, ktorý môžeme rozohrať.“ Vo filme sa opäť stretneme so známymi hercami z prvého dielu, medzi ktorými nechýba Dylan O´Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster. Rady ich protivníkovu doplní Aidan Gillen, ktorého poznáte z Hier o tróny.
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach