Europa 2 - Maxximum muziky

Sinister 2

Chceš vyhrať filmový balíček, ktorý obsahuje Immerse Virtuálna realita + sadu DVD Paranormal Acitivty 1-4 + DVD Sinister?

Počúvaj Rannú Show ZOO, dovolaj sa ako 3. v poradí na výherný song, ktorý určí moderátor a a cena je tvoja.

Immerse Virtuálna realita ja od Ajťáci.sk – Netradičné darčeky.

Nerušte deti pri hraní
Pred troma rokmi vás v temných sálach kín strašil horor Sinister. Opäť sa vracia Bagul, strašidelný pohanský démon požierajúci detské duše.
Do opusteného domu sa nasťahuje Courtney Collinsová so svojimi dvojčatami,deväťročnými synmi Dylanom a Zachom. Skoro však prídu na to, že nie sú v tomto dome sami. Na scénu krvavého príbehu sa vracia stará premietačka a filmy, kamera, duše detí, zavraždené rodiny využité ako obeť niekomu alebo niečomu… Malý

Dylan sa mení, správa sa stále záhadnejšie a zdá sa, že je pod vplyvom divných síl. Bagulova chvíľa sa blíži. Je nejaká nádej zastaviť krvavý rituál? Je opustený dom , alebo kostol dostatočnou ochrannou? Alebo je to skôr pasca? Nájde sa pomoc? To vám neprezradíme. Aj keď v režisérskom kresle došlo ku striedaniu v podobe Cirána Foye, zostal režisér a duchovný otec prvého dielu Scott Derrickson u písacieho stola a podieľal sa na scenári tohto pokračovania, ktoré vás opäť vystraší k smrti.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach