Europa 2 - Maxximum muziky

Nastav uši B my lake

Chceš vyhrať 2 permanentky na B.my.Lake 2015? Počúvaj Europu 2 v týždni 3.8.-7.8. – dovolaj sa na výherný song „Fritz & Paul Kalkbrenner – Sky and Sand“ ako tretí – tipni si správne výherné miesto a 2 permanentky sú tvoje.

B.my.Lake – najobľúbenejší undergroundový festival v Maďarsku, ktorý je jedinečným zážitkom 4 dňovej non-stop zábavy plnej špičkovej elektronickej hudby, ktorú si budete môcť vychutnávať na viacerých stagoch, priamo pri jazere Balaton.

Organizátorom B.my.Lake festivalu sa podarilo zaistiť djské hviezdy, ktoré ďaleko predčili pôvodné očakávania a počas tohto ročného festivalu tak budete môcť vidieť a počuť pánov ako: Richie Hawtin, Sven Väth , Fritz Kalkbrenner, GusGus (Live), Sam Paganini, Tale of Us, Nicole Moudaber, Matador, Joseph Capriati – a mnohých ďalších a to všetko priamo v Zamárdi už na konci Augusta.

Milovníci elektornickej hudby tak môžu už teraz začať počítať dni do 19. augusta, kedy B My Lake odpáli party s najväčším line upom, aký ste mali možnosť na ňom zažiť! Festival, ktorý v roku 2013 vyhral ocenenie „Best New Festival“ na European Festival Awards sa presťahuje do Zamárdi a už teraz môžme skonštatovať, že bude domovom toho najlepšieho line upu…

Pridaj sa na facebooku

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach