Europa 2 - Maxximum muziky

1facewatch

Chceš vyhrať špeciálne hodinky? Počúvaj Detoxx, dovolaj sa ako 3. v poradí na výherný song, ktorý určí moderátor a sú tvoje.

1:Face Watch sú hodinky, pri ktorých je každá farba spojená s inou charitatívnou organizáciou. Hodinky sú zatiaľ v deviatich rozličných farbách, ktoré podporujú skutočné svetové problémy: Hlad – Unicef Slovensko (biele), Rakovina – Liga proti rakovine (čierne),Voda – Unicef Slovensko (žlto-priesvitné), Rakovina prsníka – Liga proti rakovine (ružové),Životné prostredie – Nadácia ekopolis (modré), AIDS – Magna Deti v núdzi (černevé),Vzdelanie – Unicef Slovensko (žlté), Zvieratá – Sloboda zvierat (oranžové), Živelné katastrofy – Magna Deti v núdzi (bielo – červené).

Ak chceš súťažiť o konkrétnu farbu, tak v jednotlivé dni súťažime o nasledovné:

Pondelok: červené a červeno-biele

Utorok : 2x modré

Streda: čierne a ružové

Štvrtok: 2 x oranžové

Piatok: biele a žlté

Zatiaľ čo mnohí z nás žijú pohodlný život, takmer polovica sveta prežíva za menej než 2.50dolárov za deň. Existujú ľudia, ktorí čelia skutočným problémom – chudoba, rakovina, AIDS, nedostatok prístrešia, nedostatok vody. Každý z nás môže mať na tom vplyv. Keď sa všetci spojíme, môžeme zmeniť svet.

Zmena pochádza z vnútra. To je dôvod, prečo je tvár hodiniek navrhnutá ako zrkadlo. Vždy, keď si na hodinkách pozriete čas, uvidíte tvár. Tvár, ktorá niečo zmenila.

Viac info: www.1facewatch.sk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach