Europa 2 - Maxximum muziky

Hardcore Henry

Súťaž s Rannou show ZOO a filmom Hardcore Henry počas tohto týždna o skvelé ceny.

Denná cena (pondelok – štvrtok): originálny komiks Hardcore Henry + 2 DVD s filmami so Sharltom Copleym (A-Team a Chappie) + 2 lístky do kina

Ak chceš získať dennú cenu, stačí sa dovolať ako 3. v poradí na výherný song, ktorý určí moderátor a denná cena je tvoja.

Hlavná cena: skvelá GoPro Hero 3+, tričko a náramok GoPro a tiež originálny komiks Hardcore Henry, 2 DVD, 2 lístky do kina

Hlavná cena: stačí vyplniť formulár k súťaži (viď nižšie) a odoslať správnu odpoveď na súťažnú otázku otázku, ktorá znie: „Ako sa volá režisér filmu Hardcore Henry“?

V piatok z doručených emailov vyžrebujeme jedného výhercu hlavnej ceny, s ktorým sa naživo spojíme.

Hardcore Henry „Prvý film na svete komplet natočený z pohľadu prvej osoby“

Premiéra: 21.04.2016

Zbesilá a šialena akčná nakladačka v neuveriteľnom tempe. Hardcore Henry je prvý film na svete natočený kompletne, a tým sa myslí od úplného začiatku až do úplného konca, z pohľadu prvej osoby. Presne ako počítačové strieľačky, které sú, samozrejme, tou hlavnou inšpiráciou. Divák všetko sleduje z pohľadu hlavného hrdinu . . . nie, tak nie . . . Divák JE hlavný hrdina, ktorý v nezastaviteľnej lavíne úderov, streľby, skokov, pádov a jazdy na čomkoľvek musí zlikvidovať hlavného zloducha, celú jeho armádu a zachrániť krásnu blondínu s vysoko nadpriemerným sexepílom. A spomenúť si, kto je a že tá blond kráska je jeho žena.

Hardcore Henry ponúka nekompromisný zážitok, aký v kine dosiaľ nikto nemal šancu zakúsiť. A k tomu guľometnú dávku násilia, čierneho humoru, divokých nápadov a bezuzdnej zábavy.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach