Europa 2 - Maxximum muziky

Blbý a blbší sú späť

Chceš vyhrať 2 DVD s Jimmom Carreym + 4 lístky do kina na film – (možnosť výberu kina na celom Slovensku)?

Tak počúvaj Rannú Show ZOO, dovolaj sa ako 3. v poradí na výherný song ktorý určí moderátor a cena je tvoja.

Slovenská premiéra: 4. december 2014

V hlavných úlohách – Jim Carrey (Lloyd Christmas) a Jeff Daniels (Harry Dunne)

Po neuveriteľných 20-tich rokoch sa na plátna kín vracia známa dvojka Blbý a blbší. Ak ste si mysleli, že vás v bláznivej komédii nemôže už nič prekvapiť, ste na veľkom omyle.

V živote Harryho a Lloyda sa toho za posledné roky veľa zmenilo. Samozrejme, okrem ich tuposti. Keď sa Harry dozvie, že má dcéru, neváha ani minútu a beží do ústavu prebrať Lloyda k životu. Ten upadol do stavu letargie potom, ako dostal kopačky od milovanej Mary. Vydajú sa na divokú jazdu krížom-krážom Amerikou v tých najčudesnejších dopravných prostriedkoch a ocitnú sa dokonca na konferencii najväčších vedcov sveta. Asi tušíte, že to nedopadne najlepšie. Bude to bizarné, zábavné, šokujúce… skrátka Blbý a blbší sú späť!

V roku 1994 sa divákom po prvýkrát predstavila dvojica Lloyd Christmas a Harry Dunne a ohúrila ich svojou až šokujúcou tuposťou a bláznivým humorom, pri ktorom človek nevedel, či sa má smiať alebo plakať. Divácka odozva bola vynikajúca a film sa stal priam kultovou komédiou. Na Slovensku si ho do kín prišlo pozrieť až štvrť milióna divákov! A trvalo celých dvadsať rokov, kým sa priaznivci šialených kúskov Lloyda a Harryho, v podaní Jimma Carreyho a Jeffa Danielsa, dočkali pokračovania. Blbý a blbší sú späť a keď ste si mysleli, že vás už nič nemôže prekvapiť, mýlite sa…

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach