Europa 2 - Maxximum muziky

MaXXipes Europy 2

Havkáči ovládli Slovensko – sú všade! 🙂 A pretože milujeme psov, vyhlasujeme súťaž: MaXXipes Europy 2. Prihlás svojho domáceho miláčika a zahlasuj za neho. Vyhrať môžeš kvalitné krmivo Royal Canin v hodnote až 1500 Eur!

MaXXipes Europy 2 nemusí byť najväčší, stačí, že je Tvoj 🙂 Tak ho prihlás do súťaže, nech vie o ňom celé Slovensko.

Exkluzívnym partnerom súťaže je Royal Canin, zdravá výživa na mieru pre vášho miláčika.

Urban Life

Krmivo je určené pre psov, ktorí žijú v dynamickom mestskom prostredí, kde sa musia pohybovať na preľudnených chodníkoch, jazdia hromadnou dopravou, prechádzajú ulice, stretávajú cudzie psy. Tento aktívny životný štýl im prináša mnoho stresujúcich momentov. No aj napriek tomu môžu viesť zdravý život. A to vďaka vyváženej strave, ktorú ponúka nový rad krmív Lifestyle Health Nutrition od Royal Canin – Urban Life. Krmivo obsahuje hydrolyzovaný rybí proteín a antioxidanty. Rybí proteín psov upokojuje a odbúrava fyziologický stres a antioxidanty potláčajú takzvaný oxidatívny stres, ktorý je spôsobený hlavne znečisteným prostredím.

Viac o všetkých variantoch krmiv radu Urban Life nájdete TU!

Indoor Life

Krmivo je určené pre psov, ktorí väčšinu času trávia vo vnútri, chodia len na krátke prechádzky, nestretávajú sa s cudzími psami ani ľuďmi a majú tendenciu priberať. Ich trávenie býva citlivé a preto je potrebné, aby krmivo nemalo zbytočne veľa energie. Pravidelný pohyb je rovnako veľmi dôležitý, pretože aktivuje jeho tráviaci systém a zároveň mu poskytne stimuláciu a zábavu. Zloženie produktu Indoor Life pomáha podporovať zdravé trávenie, znižuje množstvo stolice a jej zápach – a to vďaka vysoko stráviteľným L.I.P. bielkovinám, vhodnému pomeru vlákniny (rozpustnej a nerozpustnej) a veľmi kvalitným zdrojom sacharidov.

Viac o všetkých variantoch krmív radu Indoor Life nájdete TU!

Sporting Life

Krmivo je určené pre všetkých pracovných a športujúcich psov – či už robia agility, dogfrisbee alebo canicross. Pre každého jedného aktívneho psa je v novej rade Sporting Life pripravené komplexné krmivo. Udržanie zdravia športových a pracovných psov je pre dosahovanie maximálneho výkonu základom. Exkluzívna kombinácia živín ŠPORTOVÝ VÝKON+ napomáha udržiavať zdravé kĺby, podporuje zdravie tráviaceho systému (vysoko stráviteľné bielkoviny L.I.P., špeciálna vláknina FOS, skorocel indický) a vďaka koncentrovanému koktailu antioxidantov neutralizuje voľné radikály.

Viac o všetkých variantoch krmív radu Sporting Life nájdete TU!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach