Europa 2 - Maxximum muziky

NextGen Expo 2014

Poď si aj tento rok užiť s Europou 2 hernú show NextGen Expo 2014. Počúvaj rannú show ZOO na Europe 2, dovolaj sa na zvolený song a vyhraj 4 lístky na túto akciu. Na konci týždňa vyžrebujeme z výhercov lístkov jedného, ktorý sa stane šťastným držiteľom XBOX360 4GB.

NextGen Expo 2014

22. – 23. Novembra, AEGON aréna Národného tenisového centra v Bratislave

Aj tento rok ponúkne množstvo noviniek, horúcich herných hitov aj zaujímavých hier. Tešiť sa taktiež môžete na bohatý sprievodný program, v ktorom nájdete nie len prednášky na široké spektrum zaujímavých tém od domácich aj zahraničných vývojárov alebo profesionálnych hráčov, ale aj turnaje alebo súťaže.

V turnajoch si to svoje nájde skutočne každý. Nebudú chýbať akčné hry, preteky, športy a ani súčasné hity ako League of Legendsv turnaji 5 na 5o ceny v hodnote vyše 1500€. Bojíte sa, že sa vaša obľúbená hra na výstave neukáže? V tom prípade zavítajte na FB stránku a pridajte sa na event NextGen Expo 2014, kde sa dozviete viac detailov o programe. Rozhodne sa však môžete tešiť na nový ročník FIFA, kartovú hru Hearthstone, populárny Counter-Strike, Far Cry 4, Call of Duty: Advanced Warfare, GTA V, Minecraft, Assassin’s Creed Unity a pomedzi mnohé ďalšie hry aj jedinečnú exkluzivitu Splatoon, ktorá je v Európe

Organizátorom NextGen Expo je SECTOR.sk – najčítanejší herný portál na Slovensku s denne aktualizovanými novinkami a recenziami zo sveta hier.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach