Europa 2 - Maxximum muziky

Zimný festival FRIDGE VIENNA

Akčné momenty, hodiny tanečnej zábavy pod vedením prvotriednych DJov ako Martin Garrix, či Fedde Le Grand, medzinárodná súťaž v jazde na snežných skútroch a motocrossová čerešnička Masters of Dirt – v tomto duchu sa ponesie tohtoročný medzinárodný zimný festival FRIDGE Vienna. Vychutnaj si to spolu s EUROPOU 2. Stačí len počúvať Maxximum muziky s Romanom od 12tej do 15tej, volať počas songu Martin Garrix – Animals a lístky na túto skvelú akciu sú tvoje. V piatok zo všetkých výhercov vyžrebujeme dvoch, ktorí si akciu užijú vo VIP zóne.

Zimný festival FRIDGE VIENNA po roku prichádza do metropoly Rakúska

21.-22. novembra sa na Donauinsel vo Viedni roztočí poriadna dávka adrenalínu a zábavy

Akčné momenty, hodiny tanečnej zábavy pod vedením prvotriednych DJov a freestylová šou adrenalínových „bláznov“ Masters of Dirt. To všetko si užijú návštevníci festivalu FRIDGE Vienna. Práve preto stavili organizátori na netradičnú súťaž snežných skútrov, svetové DJské mená a celý program doplnili o adrenalínovú crossover šou v podaní Masters of Dirt, ktorú si diváci vychutnajú so zatajeným dychom.

Videli ste už 200 kg ťažký snežný skúter skákať saltá vzad a doletieť až do vzdialenosti 25 metrov? Tak si pozrite medzinárodnú súťaž, aká nemá v strednej Európe konkurenciu! Fanúšikovia elektronickej tanečnej hudby sa môžu tešiť na esá ako Martin Garrix, Knife Party, Fedde Le Grand, Mike Candys, Moguai a ďalší. DJi sa predstavia na 3 pódiách a roztancujú návštevníkov už od poludnia, kedy sa otvárajú brány festivalu.

Ak ste fanúšikom zimných adrenalínových športov, chcete sa zabaviť na najlepšej open air zimnej párty v našom regióne, ale odrádza vás chlad a novembrové počasie, určite vás zaujme skutočne skvelá ponuka! Zabezpečte si 2 VIP lístky za polovičnú cenu! Užite si program z vyhrievanej VIP zóny, s dokonalým výhľadom na pódium i rampu a ušetrite 50% z bežnej ceny. Vďaka partnerovi festivalu, spoločnosti MBI, máte práve teraz skvelú možnosť zúčastniť sa festivalu FRIDGE ako VIP hosť, ušetriť a popritom získať množstvo ďalších zaujímavých výhod.

Viac informácií nájdete na www.mbi.eu/fridge

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach