Europa 2 - Maxximum muziky

Armin van Buuren

Zapoj sa do súťaže rannej show ZOO a hraj o 2 lístky na koncert Armina van Buurena, ktorý sa uskutoční 31.10.2014 v Ostrave. Jediné vystúpenie Armin Only Intense v roku 2014 v rámci Českej republiky, Poľska a Slovenska!!

Dovolaj sa ako 3. v poradí na vyherný song, ktorý pre celý týžden je: „Armin van Buuren feat. Trevor Guthrie – This Is What It Feels Like“ ako 3. v poradí a lístky sú tvoje.

Ak Vás zaujíma, ako prebiehajú prípravy jednej z najväčších tanečných tour súčasnosti, tak stačí sledovať aktuálne vydanie dokumentu Armin Only Intense Road Movie, ktorých vzniklo v rámci tour Intense už úctyhodných sedemnásť.

Každá Arminova show je unikátna a pre každé mesto je nachystané nejaké prekvapenie, ktoré si pripravujú buď priamo členovia súboru alebo samotný Armin. K vrcholom patrí napr. skvelé improvizácie na živé hudobní nástroje a fanúšikmi veľmi cenený set odohraný z vinylov. Každá skladba v rámci show má vlastný príbeh, ktorý ožíva vďaka dokonalej súhre profesionálneho tímu, ktorý patrí k najlepším na svete. To všetko pod hudobnou taktovkou Armina van Buurena.

Kompletný archív nájdete na: www.arminonly.com/cz/en/roadmovie

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach