Europa 2 - Maxximum muziky

SIAF 2014

Chceš vyhrať 4 lístky na akciu? Stačí, ak budeš počúvať Detoxx, dovoláš sa ako 3. na výherný song, ktorý určí moderátor a lístky sú tvoje.

30.-31.august 2014: Letisko Sliač

Najočakávanejšia a najprestížnejšia letecká udalosť roka

Každý, kto sa rozhodne prežiť rozlúčku s prázdninami počas posledného augustového víkendu, 30. – 31. augusta, na sliačskom letisku, sa má na čo tešiť. Medzinárodné letecké dni SIAF 2014 sľubujú účasť 12 štátov, troch akrobatických skupín, 30 letových ukážok, 70 lietadiel na zemi i vo vzduchu.

Pre tých najmenších aj tento rok organizátori pripravili množstvo atrakcií – rozprávkovú atmosféru cirkusu alebo zmrzlinového sveta, detský svet zábavy so skákacími hradmi, ale aj X-Box fun.

Letecké dni sú pre všetkých aktérov jedinečnou príležitosťou predstaviť svoje umenie vo vzduchu a krásu leteckej techniky na zemi. Medzinárodné letecké dni SIAF 2014 sa opäť stanú aj pre všetkých zástupcov slovenských vzdušných síl atraktívnou príležitosťou prezentovať svoje majstrovstvo. Na sliačskom letisku sa budú počas posledného augustového víkendu naše vzdušné sily pýšiť dynamickými aj statickými ukážkami. Návštevníci sa môžu tešiť na rôznorodú leteckú a pozemnú techniku. Hlavným domácim bodom programu bude sólo vystúpenie lietadla a prezentácia leteckého umenia pilota MiG-29 Fulcrum.

viac info tu

https://www.facebook.com/mldsiaf

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach