Europa 2 - Maxximum muziky

B My Lake

Chceš vyhrať 2 lístky na B My Lake festival? Ak áno, počúvaj Rannú Show ZOO, dovolaj sa ako 3. v poradí na vyherný song, ktorý určí moderátor a lístky sú tvoje!

Medzi 18th-21th Augustom sa uskutoční festival, ktorý vypĺňa priestor v segmente elektronickej hudby medzi festivalmi. Zárukou kvality je produkcia stojaca za takými festivalmi ako je VOLT, Balaton Sound, alebo Sziget Festival. 3 dni trvajúci B My Lake festival privíta všetkých milovníkov tanečnej hudby line upom aký tu predtým nebol. Tento vám prinesie techno, tech house, minimal, elektro a to všetko priamo na pláži jazera Balaton.

B My Lake ponúkne viac ako 120 Djov v skutočne mimoriadnom priestore: Po druhej svetovej vojne bola pláž Aliga na Balatonvilágos číslom jeden medzi dovolenkovými destináciami komunistickej elity. Aliga Beach hostile mená ako Nikita Chruščov, Fidel Castro, alebo Leonid Brežnev, ktorý nikdy neobišli návštevu tohto miesta počas návštev v Maďarsku. Vy budete mať práve teraz možnosť vychutnať si toto jedinečné kultúrne a historické dedičstvo, na ktorom sa rozprestrie 6 stagov s denným a nočným programom.

B My Lake už medzi časom na seba pritiahol množstvo pozornosti a vstupenky na tento festival sa predávajú závratnou rýchlosťou. Vďaka programu, ktorý vám tento festival počas aktuálneho ročníka ponúkne, je ašpirantom na najväčšiu senzáciu tohto leta, ktorá bude korunovaná dych berúcim ohňostrojom.

https://www.facebook.com/notes/b-my-lake-festival-official/b-my-lake-festival-lineup/674350832590878

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach