Europa 2 - Maxximum muziky

Student Regata

Poď zažiť adrenalín na Student Regate s moderátorom Europy 2! Ak teda nepatríš medzi lenivcov, ale medzi tých, ktorí radi spoznávajú nových ľudí, miesta a originálne zážitky, táto súťaž, ktorú ti pripravila Europa 2 spolu so Student Regata, je určená práve tebe!

Vyhraj jedno miesto na Student Regate 2016 a zaži dovolenku na jachte spojenú so súťažou v jachtingu! Čaká ťa skvelý týždeň na mori v Chorvátsku plný jachtingu, slnka, mora, adrenalínu, párty a nových ľudí. Ale to nie je všetko! Tieto zážitky budeš mať spoločné s niektorým z našich moderátorov, ktorý sa k tebe pridá tiež. 🙂

Ako sa môžeš zapojiť do súťaže?Je to jednoduché. Stačí vyplniť formulár (viď dole) a odoslať správnu odpoveď na otázku, ktorá znie: „Z ktorého miesta v Chorvátsku štartuje Student Regata 2016?

Odpoveď hľadaj na www.StudentRegata.sk.

Takže ešte raz, čo môžeš vyhrať?

  • 1 miesto na jachte Bavaria 46 Cruiser v 2 miestnej kajute (v cene sú zahrnuté poplatky v prístavoch, nafta do lode, kúpeľný poplatok, 2 spoločné večere)
  • + nezabudnuteľné zážitky, spoločnosť skvelých ľudí a moderátora Europy 2 🙂

Výhercu vyžrebujeme a jeho meno uverejníme 06.05.2016 na našom webe. Nebuď tuleň, zapoj sa do súťaže a poď na jachtu aj ty. 🙂

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach