Europa 2 - Maxximum muziky

Cibula Fest

Najväčší česko – slovenský hudobný festival Cibula Fest, ktorý sa každoročne koná na hranici medzi oboma republikami, chystá tento rok okrem bohatej hudobnej nádielky aj skutočnú raritu. Kým Španielsko je známe svojimi paradajkovými vojnami, na letisku v Holíči túto zeleninu nahradí cibuľa. Tá slovenská však bude menej nebezpečná a svoje sily formou súťaží si zmerajú Česi a Slováci.

Ako jediný festival je spojený s motorkárskym stretnutím, kde to žije presne tak ako na originál moto sraze s poriadnou rockovou nádielkou a pikantným sprievodným programom. Nebudú chýbať ani tvrdí chlapi v boxerskom ringu.

Zastrešená COOL ARÉNA na opačnom konci festivalu priláka Hip Hop žáner, kde Vás nenechajú v klude KALI a PETER PANN, SEPAR, BOYBAND, TUKO, ROMIS, MAJSELF, PLEXO, MUGIS a ďalší.

Stred areálu bude patriť special zóne. Na hlavnom stage uvidíte napríklad: NO NAME, CHINASKI, TŘI SESTRY, SLOBODNÚ EURÓPU, ZÓNU A, INE KAFE, ZOČI VOČI, ŽLUTÉHO PSA, SMOLU A HRUŠKY, BORRU, BARBARBARU HAŠĆÁKOVÚ a kopu ďalších česko-slovenských skupín. Ako zahraničný hosť sa predstaví legendárna skupina ALPHAVILLE.

Ak chcete zavítať na túto akciu a vyhrať od náš 4 lístky stačí, ak budete počúvať Afterpárty a dovoláte sa 3. v poradí na výherný song, ktorý určí moderátor.

viac info hľadaj tu

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach