Europa 2 - Maxximum muziky

Gymtech

Počúvaj rannú show ZOO a hraj o 4 lístky na GYMTECH Electronic Music Festival. Stačí, ak sa dovoláš ako 3. v poradí na výherný song, ktorý určí moderátor a môžeš sa tešiť z lístkov na akciu.

GYMTECH Electronic Music Festival

piatok a sobota 18. a 19. júla, autocamping Jelenec, okres Nitra

DJ´s: Toky & Boss, Laddy M & Baron Prasil, Kaisersoze, Matthew, Golpe, Nois, Branislav Be, Bari, Koffos, Latech, Johnnie & Mojos, Michael J, Jajo, Tanya & Anfree, Crecer, Hasky, Fenex & Chris Pera, Dragon Hoang, Meth & Shorty

Druhý ročník open air festivalu Gymtech sa uskutoční 18. a 19. júla v Autocampingu v obci Jelenec pri Nitre. Po úspešnom minulom ročníku sa organizátori rozhodli, že tento rok sa festival bude konať dva dni. Budete si na ňom môcť vychutnať hudobné štýly ako tech house, minimal techno, techno, hardtechno a schranz v podaní 24 domácich aj zahraničných DJov.

Headlinermi festivalu sú dvojica Toky a Boss, ktorých môžeme s čistým svedomím označiť ako elitu slovenskej techno scény. Ich svižné, temné a industriálne techno je zárukou, že tanečný parket sa bude doslova variť. Ďalšou známou slovenskou dvojicou, ktorá vás poteší svojím back to back setom je partnerské duo Laddy M a Baron Prasil, ktorý sú známi najmä ako Tamira a Charlie Clubber vystupujúci pod značkou Le Grande House. Z Česka prijali pozvanie hard techno DJ Golpe a techno DJi Kaisersoze a Nois, ktorí okrem iných vystúpení odohrali nejeden set aj na najväčšej českej techno halovke Apokalypse. Pod značkou Go Techno, ktorá je známa svojimi techno klubovkami v Bratislave, vystúpi trojica Branislav Be, Bari a Hasky. Svoje techno sety vám namixujú aj nemenej známi slovenský DJi Latech a Dragon Hoang, domáci Michael J a Jajo a DJské duá Tanya & Anfree, Johnnie & Mojos a Meth & Shorty. Svoje umenie za mix pultom vám predvedie aj rakúsko – švajčiarske duo Fenex & Chris Pera. Na konci každej noci vás svojím hard technom dokonale uštvú už spomínaný Golpe a jeho slovenský kolegovia Koffos, Matthew a Crecer.

viac info nájdeš tu

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach