Europa 2 - Maxximum muziky

Justin Bieber

Počúvaj DETOXX na Europe 2, dovolaj sa na výherný song s názvom Justin Bieber – As Long As You Love Me ako 3. v poradí a vyhraj balíček, ktorý obsahuje šiltovku BIEBER FEVER + DVD Never Say Never + CD Believe Acoustic.

Už 10. apríla prichádza do kín jedinečný film, ktorý nám poskytne pohľad na Justinove vypredané celosvetové turné „BELIEVE".

Justin Bieber na filmovom plátne je konečne tu! Tento film vám prinesie intímny pohľad na Justinovo vypredané celosvetové turné s názvom „Believe“. Uvidíte nielen vizuálne strhujúce koncertné zábery s Justinovými najväčšími hitmi, ale dostanete aj osobnú priepustku do zákulisia a uvidíte, ako sa celé turné pripravovalo a ako prebiehalo. Film prináša aj exkluzívny pohľad na Justinov život mimo pódia. Sledujte jeho cestu od obyčajného chalana, ktorý sníval, že bude vystupovať v Madison Square Garden, až po svetovú popovú hviezdu, ktorou dnes je.

Režisér tohto hudobného filmu Jon M. Chu vraví: „Už keď sme v roku 2011 dokončili film „Never Say Never“, vedel som, že Justinov príbeh ešte nie je na konci. Tušil som, že ďalšia kapitola jeho života bude ešte strhujúcejšia, ako jeho rozprávkové začiatky, ale nevedel som, že budem mať šancu vyrozprávať ju. Diváci uvidia aj brutálne úprimný pohľad na to, aké to je, keď odíde z pódia, a je sám… v tichu. Kto je tu s ním? Ako to prežíva? Ako sa s tým vyrovnáva?

c7yWNSHCpeY

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach