Europa 2 - Maxximum muziky

Ennio Morricone

Zapoj sa do súťaže a hraj o 2 lístky na koncert, ktorý sa uskutoční 19.1. 2016 v Bratislave!

Čo preto urobiť? Pozorne počúvaj Detoxx, dovolaj sa ako tretí v poradí na výherný jingel s textom „Ennio Morricone a jeho najslávnejšie filmové melódie. Zaži to aj Ty s Europou 2 a vyhraj lístky práve teraz,“ uhádni správne ukážku filmovej hudby E.M. (na výber 3 odpovede) a lístky sú tvoje.

Morricone vystúpi spoločne s Českým národným symfonickým orchestrom, s ktorým zahrá najslávnejšie skladby svojej kariéry. Súčasne vo svetovej premiére uvedie skladby k filmu Osem hrozných režiséra Quentina Tarantina.

Melódia fúkacej harmoniky z filmu Vtedy na Západe vyvoláva „husiu kožu“ ešte aj dnes. Za týmto neuveriteľným pocitom stojí 85 – ročný Talian Ennio Morricone, ktorému sa klaňajú najväčšie hviezdy Hollywoodu, ako aj špičky európskej kinematografie. Zložil hudbu k viac ako 500 filmom (Kill Bill 1. a 2., Hanební parchanti, Nespútaný Django, kultovný western Vtedy na západe). Dostal desiatky ocenení za svoju filmovú hudbu a bol 5 krát nominovaný na Oscara, ktorého dostal v roku 2007 za celoživotné dielo.

Na exkluzívnom koncerte v Bratislave zaznejú všetky filmové hity od tých zo spaghetti westernov, až po jeho najnovšie skladby. Celý koncert bude dirigovať legendárny filmový skladateľ Ennio Morricone osobne!

https://www.youtube.com/watch?v=IrWlvwQ0j-M

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach