Europa 2 - Maxximum muziky

I love Milka

Nech už sa rozhodnete ukázať svoje city akýmkoľvek spôsobom, určite budete súhlasiť, že povedať prvýkrát milovanej osobe nahlas „ľúbim ťa“ je ten najväčší adrenalín.

Ak neviete, ako na to, nechajte sa inšpirovať pralinkami I Love Milka, ktoré si tento rok znova pripravili viaceré valentínske prekvapenia pre zamilovaných. V obchodoch nájdete nahrávacie karty, pomocou ktorých vytvoríte vlastný zamilovaný odkaz pre svoju polovičku a on či ona si ho bude môcť prehrať, kedykoľvek bude chcieť. Okrem toho sa tieto personalizované valentínky budú nachádzať vo vybraných nákupných centrách aj vo veľkom vyhotovení. Všetci odvážlivci, ktorí do nich vstúpia a vyznajú lásku nahlas, budú odmenení darčekom od praliniek Milka.

Ani tento rok táto najjemnejšia čokoláda nezabudla na tých, ktorí sú vo vzťahu aj v online svete na Facebooku. Svoje vyznanie môžu nahrať a poslať svojej láske na časovú os. Stačí kliknúť na stránku www.povedztonahlas.sk a nahrať odkaz pre svoju lásku. Všetky valentínky sa automaticky uložia do galérie a tie najkrajšie odznejú na EUROPE 2, alebo ich autori získajú voucher na romantickú večeru pre dve osoby či pralinky I Love Milka.

Do súťaže sa bude dať zapojiť aj prostredníctvom mobilnej verzie webu (Android).

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach