Europa 2 - Maxximum muziky

Robocop

Počúvaj DETOXX na Europe 2, dovolaj sa na vyhlásený song ako 3. v poradí a vyhraj filmový balíček, ktorý obsahuje tricko + DVD Robocop (pôvodná verzia) + 2 vstupenky do kina (Cinema City alebo Cinemax).

RoboCop – kultová filmová klasika prichádza do kín.

Alex Murphy (Joel Kinnaman) je milujúci manžel a otec, ktorý pracuje ako policajt a dosahuje vynikajúce výsledky v boji s kriminalitou a korupciou v Detroite – až do chvíle, keď utrpí rozsiahle zranenia pri plnení služobných povinností v teréne. OmniCorp zrazu dostane jedinečnú príležitosť – zachrániť špičkového policajta. A tak sa v odvážnom experimente zrodí RoboCop – napoly človek a napoly stroj, dokonalý protivník všetkých kriminálnych živlov. OmniCorp už plánuje jeho nasadenie v čo najväčšom počte miest, ale nepočítajú s tým, že vnútri stroja je mysliaca ľudská bytosť, ktorá nedokáže potlačiť spomienky na svoju minulosť.

Akčný sci-fi film RoboCop sa v slovenských kinách bude premietať od 6. februára a diváci sa môžu tešiť okrem skvelej akcie aj na hviezdne obsadenie. V hlavných úlohách sa okrem iných predstavia aj Samuel L. Jackson (Divoký Django, Pulp Fiction)Michael Keaton (Batman, Batman sa vracia) či Gary Oldman (Temný rytier, Hannibal).

INmtQXUXez8

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach