Europa 2 - Maxximum muziky

Grand opening week – Spirit Club

Počúvaj Double D Show na EUROPE 2 a vyhraj 4 lístky pre teba a tvoju partiu. Stačí, keď sa dovoláš na vyhlásený výherný song ako tretí a môžeš to zažiť na vlastné uši. Dr. Motte naživo v Spirit Clube 13.12.2013.

DR. MOTTE prvýkrát na Slovensku v Spirit Clube!
V piatok 13-teho sme si pre vás v rámci otváračky nášho Spirit Clubu pripravili naozajstnú lahôdku, punkáča z Berlina otca „Loveparade“ DR. MOTTE-ho.

V Bratislave sa predvedie klasik európskej techno scény. Otec uletenej LOVEPARADE – legendárnej party, na ktorej sa počas sedemnástich rokov zabavili milióny ľudí. Hrdina celej generácie clubberov príde svoje posolstvo odovzdať prvýkrát aj na Slovensko.

Mattias je v najlepších rokoch, stále aktívne produkuje, hráva organizuje párty. Jeho sety sú farebné, ale aj temné… šťavnaté pohybujúce sa medzi hudobnými dekádami s prvkami súčasných tanečných trendov. Jeho mixy sú zmesou: techna, tribalu, vocalu, techhousu skrátka dobrého undergroundového zvuku. Dr. Motte patrí medzi djov a osoby svetovej tanečnej scény, ktorí sa neodškriepiteľne zapísali svojimi výsledkami do pamätí miliónov clubberov nielen v Nemecku, ale na celom svete.

Za slovenskú stranu svoje umenie predvedú:

Loktibrada

Michal Breeth

Kevi Anavi

Violleta

https://www.facebook.com/events/201460856708901/

Sobotnajšia noc 14teho sa ponesie v štýle Hip-Hop
Môžete sa tešiť na Live vystúpenia
Majk Spirit

Elpe
a žúrku v podaní pánov
Grimaso – Heartbeat Release party

DJ Roman Zámožný

DJ Lextradamus

https://www.facebook.com/events/474394072669212/

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach