Europa 2 - Maxximum muziky

Dobšinský kopec

Na každý deň máme pre teba prichystanú jednu súťažnú otázku. Ak chceš získať jednu zo zaujímavých cien, pošli správnu odpoveď na adresu: dobsinskykopec@europa2.sk. Z doručených správnych e-mailov sa v piatok vyžrebuje 5 výhercov.

Ceny do súťaže:

1.cena: Víkendový pobyt pre dve osoby v 4* hoteli Kukučka v Tatranskej Lomnici. V cene je ubytovanie na dve noci bez stravy.

2.cena: Vyhliadkový let vrtuľníkom, ktorý sa robí počas pretekov, čiže máte možnosť vidieť trať zhora a na nej súťažiacich pretekárov priamo v akcii. Let trvá 10min a je pre jednu osobu.

3.cena: Vyhliadkový let vrtuľníkom, ktorý sa robí počas pretekov, čiže máte možnosť vidieť trať zhora a na nej súťažiacich pretekárov priamo v akcii. Let trvá 10min a je pre jednu osobu.

4.cena: Vyhliadkový let vrtuľníkom, ktorý sa robí počas pretekov, čiže máte možnosť vidieť trať zhora a na nej súťažiacich pretekárov priamo v akcii. Let trvá 10min a je pre jednu osobu.

5.cena: Profesionálny model pretekárskeho vozidla BMW M3 na diaľkové ovládanie.

Súťažná otázka:

Piatok, 19.7.2013

Na Majstrovstvách Európy pretekov automobilov do vrchu Dobšinský kopec 2013 sa nepredstavia iba špičkoví európski automobiloví jazdci, ale na pódiu vystúpi aj…

a) Depeche mode

b) IMT smile

c) Madonna

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach