Europa 2 - Maxximum muziky

SuperStar – Finálové hity 2013

Zapoj sa do súťaže u Marca v AFTERPARTY a vyhraj CD SuperStar – Finálové hity 2013. Stačí pozorne počúvať a byť aktívny na facebooku.

SuperStar – Finálové hity 2013

Česko-Slovenská SuperStar tento rok vstúpila do tretieho ročníka a už sa aj pomaly blíži do finále. Emócie sa stupňujú, záujem rastie . Na začiatku bolo dvanásť finalistov, ktorých výkony pripomenie súhrnná kompilácia SuperStar – Finálové hity 2013. Každý z finalistov populárnej speváckej súťaže je na nej zastúpený jednou skladbou, ktorou sa prezentoval počas finálového súboja.

Zoznam skladieb:

Martin Šafařík – Hero (Nickelback), Sabina Křováková – I Don’t Wanna Miss A Things (Aerosmith), Veronika Stýblová – Titanium (David Guetta feat. Sia), Štefan Pčelár – Wish You Were Here (Pink Floyd), Tereza Mandzáková – Son Of A Preacher Man (Josh Stone), Adam Kukačka – Jailhouse Rock (Elvis Presley), Natálie Kubištová – Crazy (Gnarls Barkley), Daniel Šmidák – Mama, I’m Coming Home (Ozzy Osbourne), Karol Komenda – Behind Blue Eyes (Limp Bizkit), Virgínia Buberníková – Video Games (Lana Del Rey), Jaroslav Smejkal – Light My Fire (Doors), Kristína Debnárová – Believe (Cher)

Kompilácia je už v predaji!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach