Europa 2 - Maxximum muziky

TOUR DE TOWN FESTIVAL 2013

Hraj až o 4 lístky na akciu „Tour de Bar“ u Marca v Afterparty.

O aký festival teda ide? Na Slovensku je dnes už plno všemožných festivalov a skoro každý rok nejaký nový pribudne. Sú to väčšinou festivaly na otvorených priestranstvách. My sme si vybrali trochu odlišnú cestu. „Tour de Town“ – festival priamo v meste, v meste Pezinok. Premiéru tento multi-žánrový festival zažil už minulého roku ako nultý ročník pod názvom „Tour de Bar“.

Jedná sa o jednodňový festival, ktorý je rozdelený na 2 časti, Deň a Noc.

Denná časť začína o 10:00 a je zadarmo. Tu si príde na chuť naozaj každý. Denná časť sa bude konať na 4 miestach a to: Streetcom Tanečný PredparK, TuliArtParK, Freestyle Park a Deň detí na námestí. V Tanečnom predparku bude hlavný program dennej časti. Bude tu hlavné pódium, gastro zóna a plno všemožných stánkov so zaujímavými vecami. Takisto sa tu bude konať BBOY Battle 2on2 pod záštitou Streetcom-u a tanečný workshop v podaní tanečníka Marow zo skupiny The pastels a rôzne koncerty známych kapiel. V TuliArtparku si prídu na svoje hlavne umelci. Bude tu napríklad maľovanie na plátna, prírodné sochy, fotografie, amatérska filmová tvorba, rôzne workshopy, bicykle modrofúz, lomografia, vinylové platne a veľa, veľa ďalšieho. Nasleduje Freestyle park, kde bude umiestnený ako názov už spomína freestyle park s U-rampou a pre odvážlivcov najväčšia atrakcia dennej časť BagJump! Štvoricu uzaviera námestie kde sa bude konať deň detí. Na deti tu bude čakať veľké množstvo animátorov s obsiahlym programom.

Nočná časť začína o 22:00 a oficiálne končí o 6tej ráno. Táto časť festivalu je spoplatnená a bude sa konať v 11-tich podnikoch kde 1 podnik = 1 žáner.

Doprava medzi jednotlivými podnikmi bude zaistená pomocou 3-och párty busov obsadených DJ-mi.

Line-up bude fakt nadupaný a to napríklad: Dj Hype /hajp/ , Jenna G /džena dži/, Danny Byrd /Deny bŕd/, Rytmus, Ben Cristovao /Ben Kristovao/, Para, Moja Reč, Boy Band, Paulie Garand, Billy Barman…. a mnoho ďalších!

Takýto festival je jediný svojho druhu na Slovensku, tak neváhaj a príď si s nami vychutnať túto obrovskú párty! Navyše z Trnavy, Senca a Bratislavy a okolitých obcí máš dopravu zadarmo pomocou nášho pártybusu!

Viac info na www.tourdetown.sk a lístky v sieti Ticketportal!

FB event : https://www.facebook.com/events/247467625399290

FB funpage : https://www.facebook.com/tourdetown

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach