Europa 2 - Maxximum muziky

Europa2 SILENT DISCO V ELAM-e

Zapoj sa do súťaže u Romana v MaXXime muziky a vyhraj lístky na super akciu pod názvom Europa2 SILENT DISCO V ELAM-e.

Klasické diskotéky Vám už nestačia? Chcete zažiť niečo nové a nezvyčajné? ELAM KLUB a Radio Europa2 prichádzajú s jedinečnou akciou, na ktorej si prídu na svoje aj tí najnáročnejší. Každý návštevník dostane slúchadlá, pričom si bude môcť vyberať medzi dvoma DJ-mi. Celkovo sa počas večera vystriedajú až štyria DJ-i.

Slúchadlá obdržia pri vstupe, za ktorý zaplatia iba 5€. Výnimočnosť akcie spočíva aj v tom, že zákazník vlastne nevie, čo počúvajú ľudia tancujúci navôkol. Takže zatiaľ čo niekto tancuje na megahit od David-a Guetta-u, iný sa vlní v rytmoch drum“n“bass.

Naši hostia si budú môcť zvoliť medzi najlepšími rádio hitmi v podaní DJs Conspi-ho a L.co-a a moderným trance a drum“n“bass v podaní DJs Jaccob-a a DnBia. Je len na nich, čo si vyberú a počúvaný kanál si môžu počas večera kedykoľvek zmeniť.

Pre tých, čo u nás ešte neboli- ELAM KLUB sa nachádza v Mlynskej doline pod internátmi Mladosť. Počas večera Vám budú k dispozícii dva bary, kde sa na Vás tešia naši sympatickí barmani. Svojou návštevou nás poctí aj Captain Morgan s posádkou, takže okrem klasickej ponuky na baroch Vás budú čakať aj akciové drinky- Captain Morgan 1,5€ a Captain&Cola 2€. Preto neváhajte a príďte si v sobotu 18. mája vychutnať tento jedinečný hudobno-tanečný zážitok. Tešíme sa na Vás.

deň: Sobota – 18. Máj 2013

začiatok: 21:00

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach