Europa 2 - Maxximum muziky

Súťaž Bledá tvár na Kamakobál

V Nu Spirit Club zakopeme vojnové sekery!

Zapoj sa do súťaže u Romana v MaXXime Muziky a vyhraj 2 x vstup na akciu.

Bratislava, 11.5 2013, 19:00, Kamakobál, Nu Spirit Club

Študenti prezentujú svoju katedru westernovou akciou „Bledá tvár na Kamakobál!“ je hlavným sloganom jedinečného študentského projektu, ktorý už druhý rok organizujú študenti z Katedry marketingovej komunikácie Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave.

Cieľom akcie je prezentovať Katedru marketingovej komunikácie v Bratislave, obohatiť sa o praktické skúsenosti priamo od samotných pracovníkov reklamných agentúr, a nadviazať kontakt s budúcimi zamestnávateľmi.

V minulom roku sa všetci priaznivci marketingu a reklamy mali možnosť zabaviť v nezameniteľnom štýle burlesque, tento rok je témou western a divoký západ.

Akcia je spojená aj s oslavou významného životného jubilea zakladateľa katedry a prvého profesora reklamy v Čechách a na Slovensku, pána Pavla Horňáka.

Akcia sa uskutoční 11. mája 2013 v bratislavskom Nu Spirit Club. O hudbu vo westernovom štýle sa postará slovenská kapela Los Banditos a Dj Spin. V cene vstupenky je welcome drink od sponzorov Amundsen a Redbull a občerstvene v podobe sladkého a slaného pečiva. Študenti do programu vo westernovom štýle okrem iného zaradili kartový zápas pre hráčov black jacku aj tombolu s darčekovými výhrami od sponzorov KAMAKO Bálu.

DRESSCODE: WESTERN

Cena vstupenky: 10€, predaj na mieste alebo nás kontaktujte na:

event.kamako@gmail.com

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach