Europa 2 - Maxximum muziky

Valentín s Telekomom

Nemôžete byť na Valentína so svojou láskou či blízkym, hoci by ste veľmi chceli? A čo ak môžete?! Láska hory prenáša a keď sa chce, tak aj nemožné je možným! Vďaka Telekomu a rádiu Europa 2 má tento Valentín šancu byť úplne iný, ako ste čakali! Štyrom z vás umožníme valentínske stretnutie naživo na vlnách rádia Europa 2. Uvidíte sa na vlastné uši!

Ako sa zapojiť? Stačí, ak nám pošlete dôvod, prečo nemôžete byť na Valentína spolu. Poslať správu je možné formou SMS na číslo 6673*alebo e-mailom na adresu valentin@europa2.sk. Telekom má pre vás pripravené lístky do kina a Europa 2 vám zahrá na želanie. Takže do správy nezabudnite pripojiť názov obľúbeného songu…

Okrem toho Telekom pripravil veľké prekvapenie pre všetkých svojich verných zákazníkov! Na Valentína totiž môžete posielať SMS-ky v sieti Telekom úplne zadarmo. Podmienkou aktivácie tejto služby je zaslanie bezplatnej SMS s textom „Prekvapenie“ na číslo „12323“. Ponuka platí iba na Valentína, t.j. vo štvrtok 14.2.2013, takže nečakajte a užite si SMS-ky zadarmo! Telekom. Zažime to spolu.

* Cena odpovednej SMS max. 0,1 € s DPH, text treba poslat v tvare E2 (medzera) text odkazu.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach