Europa 2 - Maxximum muziky

Kvapka krvi tým, ktorí sa ocitli na hrane.

Občianske združenie "Na Hrane", zaoberajúce sa podporou a rozvojom adrenalínových športov zahajuje spolu s partnermi a mediálnymi partnermi dobročinnú akciu Kvapka krvi pre tých, ktorí sa ocitli na hrane. Akcia sa uskutoční 10. Februára 2012 v priestoroch Klubu Batelier na Továrenskej ulici 14 v Bratislave.

Cieľom akcie je spojiťľudí z oblasti podnikania, umenia ako aj tretieho sektoru za účelom poskytnutia pomocnej ruky tým, ktorísú na to odkázaní. Včase od 08:00 do 11:00 prebehne v priestoroch Batelieru odber krvi zastrešený Národnou Transfúznou Službou.

Na akciu tématicky nadviaže večerné podujatie.

Dobročinnému podujatiu pridá nový rozmer polemika o ústrednosti krvi ako symbolickej nositeľky života v podobe výstavy mladých umelcov. O 19:00 zaháji doprovodný program vernisáž jedinečnejvýstavyv koncepcii T-Gallery, gáleriou pre súčasnú kresbu a grafiku. Krvavá výstava je vytvorená špeciálne pre akciu Kvapka krvi tým, ktorí sa ocitli na hrane. T-Gallery predstaví kolekciu kresieb, grafík a digitálnych výstupov mladých autorov nachádzajúcich sa doslova „na hrane“ medzi príjemne estetickým a krvavo dekadentným. Každé dielo tak vo svojej unikátnej rétorike „nežného hororu"vyzdvihuje ústrednú tématiku celej akcie: „krv“.

Po otvorení výstavy bude v priestoroch klubu Batelier nasledovať Jam session v podaní umelcov z hudobných skupín A.M.O., Medial Banana a Marcel Vén Trio. Účasť prisľúbili hudobníci Gábor Tokár (bicie), Marc Šipeky (basgitara), Daniel Gulyaš (gitara), Marcel Vén (klávesy), Peter Hurinský (perkusie) a hostia na mikrofóne Opak, Moe, Šulci, Pokyman. Vyše hodinový jam sa ponesie v duchu World music, Reggae, Dancehall, D’n’B, Jazz a Hip-Hop. Po skončení Jam session sa o zábavu na parkete postará DJ Ichiman.

10.02.2012

Batelier, Továrenská 14

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach