Europa 2 - Maxximum muziky

LET IT ROLL 2012

Aj ty môžeš byť na tejto party! Dovolaj sa ako tretí v DetoXXe na výherný song a získaj 4 lístky pre seba a tvoju partiu.

Na druhom ročníku slovenskej verzie najväčšieho drum and bass festivalu v strednej Európe Let It Roll, ktorý sa, odohrá počas víkendu 22. -23. Júna v rekreačnom stredisku Duchonka, vystúpi opäť dnb špička na súčasnej svetovej scéne.

Dve hlavné pódia budú hostiť skutočne pestrý výber interpretov tohto čoraz populárnejšieho zlámaného tanečného štýlu. So svojou live show sa predstaví štvorčlenná francúzska formácia Dirtyphonics, ktorá zakaždým zvalcuje parkety festivalov a klubov na celom svete. Chýbať samozrejme nebudú ani skutočné anglické legendy drum and bassu ako Ed Rush, Aphrodite, Friction či LTJ Bukem so svojim dvorným MC Moose. Mladšiu generáciu budú reprezentovať liquidfunkovo tanečná bratská dvojica Brookes Brothers a o niečo úderneší tandem Tantrum Desire. Úplne mladá krv, a to priamo známeho vydavateľstva Hospital records, bude v zastúpení čoraz hviezdnejšej dvojice Fred V & Grafix.

Program festivalu sa oproti minulému roku rozrastie ešte aj o špeciálne tretie charitatívne pódium, výťažok z ktorého bude kompletne venovaný organizáciám pomáhajúcim tým najzraniteľnejším – deťom. Na tomto stagei dostanú šancu prevažne začínajúci dji, ktorých výber bude zahájený už v najbližších dňoch…

Tretie pódium bude niesť podtitul „charity“ a posunie toto tanečné podujatie do novej hlbšej roviny. V rámci stageu bude totiž počas celého festivalu prebiehať v spolupráci s neziskovou organizáciou Chance 4 Children verejná zbierka, ktorá bude kompletne venovaná na humanitárnu pomoc detským domovom v Trenčianskom samosprávnom kraji.
Okrem tohto solidárneho momentu prinesie Europa2 Charity stage* aj ďalší bonus. Dá možnosť na zviditeľnenie sa novým djským tváram na domácej scéne, z ktorých väčšina dostane šancu po prvý krát vystúpiť pred početným publikom na podujatí daných rozmerov.

Celkovo bude vybratých vyše 20 djov v pestrej hudobnej dramaturgii viacerých elektronických štýlov ako breakbeat, dubstep, reggae, jungle, house či samotný drum and bass. Šancu tak dostane naozaj široké spektrum mladých umelcov.

http://www.letitroll.sk/

https://www.facebook.com/letitrollsk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach