Europa 2 - Maxximum muziky

RAI LUXURY EVENT AGENCY

EUROPA 2 a RAI LUXURY EVENT AGENCY ti prináša skvelú súťaž, kde môžeš získať exkluzívny limuzínový servis pre svoju narodeninovú party, prípadne svadbu či firemnú party na najdlhšej lumuzíne v Europe Hummer H2 stretch limo, kapacita 16 miest!

Limuzína Hummer H2 stretch limo (11m) poskytuje maximálny luxus: kapacita 15 miest, kombinácia koža-vysokolesktený chrom, 3x LCD TV s DVD prehrávačom a TV, tunerom, tónované sklá, privátna sekcia, prerušovaný optický fibrový efekt PLUS, klimatizovaný systém, chladiace zariadenia na ľad a šampanské, presklená strecha so svetelnými efektmi! Kto by sa nechcel odviesť ako hviezda?

Pre zaujímavosť, maximálne pohodlie a luxus využili také celebrity ako svetový spevák Seal, Vanesa May, 50cent, svetová špička v tenise Pete Sampres, futbalisti Škrteľ, Hamšík a mnoho ďalších!

Hodnota výhry je vo výške 1500 Eur. Výhru si môže výherca uplatniť do mája 2013!

Čo musíš pre to urobiť?

Počúvaj EUROPU 2, ak budeš počuť výherný song, ktorý ti prezradí moderátor v éteri, volaj ihneď na súťažné tel. číslo 02 4329 4329 a ak budeš tretím volajúcim a zodpovieš správne na súťažnú otázku, postupuješ do žrebovania, ktoré sa uskutoční v piatok!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach