Europa 2 - Maxximum muziky

VYHRAJ DVD JUSTINA BIEBERA !!!

Pripravili sme vám atraktívnu súťaž, kde môžete vyhrať DVD Justina Biebera. Počúvajte EUROPU 2 a MaXXimum muziky s Romanom. Ak sa dovoláš na výherný song ako prvý, cena je tvoja!!!

Justin Bieber je kanadský pop/R&B spevák, ktorého preslávil internetový videoportál YouTube. Na tomto portáli ho objavil jeho aktuálny manažér Scooter Braun. Braun pre neho zariadil stretnutie s Usherom v Atlante (Georgia, USA). Onedlho Justin podpísal zmluvu s Raymond Braun Media Group (RBMG), spoluprácu s Braunom a Usherom a potom nahrávací kontrakt s Island Records, ktorý ponúkol Antonio L. A. Reid.

V roku 2010, okrem iného, zvíťazil v kategórii Artist of the Year na American Music Awards a bol nominovaný v kategóriách Best New Artist a Best Pop Vocal Album na 53. Grammy Awards. Je považovaný za teen idol a stal sa predmetom uznania fanúšikov, aj napriek obrovskej kritike a sporom okolo jeho popularity a imidžu.

Justin Bieber: Never Say Never
(Justin Bieber: Never Say Never)
Datum uvedenia: 31.8.2011
Hudební, USA, 2011
Hrajú: Justin Bieber, Boys II Men, Miley Cyrus, Sean Kingston, Ludacris, Jaden Smith, Usher Raymond, Diane Dale, Bruce Dale, Ryan Good, Allison Kaye, Carin Morris, Scrappy Stassen, Kenny Hamilton, Scooter Braun, Mama Jan Smith, Jeremy Bieber, Antonio Reid, Randy Phillips, Snoop Dogg a další
Réžia: Jon Chu
Čas: 101 min.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach