Europa 2 - Maxximum muziky

THIS IS IT

Po úspešnom Tatto Jame a Pin Up divočine sa Fellows opäť vracia s ďalšou akciou – THIS IS IT! Klub Loft pritom vezme útokom hneď štyrikrát a s poriadnou paletou v ruke. Na pomoc si zvolali slovenskú DJskú elitu reprezentovanú Yancom Kralom, Romanom Zámožným, Grimasom, Hajtkovičom, Billym Hollywoodom či Selectom Cif. Výber toho najlepšieho pritom Fellows ponúkajú lacnejšie ako hypermarkety, len za tri eurá za večer s welcome drinkom v cene.

Dúhovú sériu odpáli červená akcia už v sobotu 19. novembra, kde to v Lofte roztočia Yanco Kral a Roman Zámožný. O týždeň neskôr sa len stačí nahodiť do modrej a poriadne sa vyblázniť pod vedením Billyho Hollywooda a Selectu Cifa. Prvý decembrový víkend sa vyfarbí do fialova a za gramce sa postavia slovenské legendy Grimaso a Hajtkovič. Všetko to zaklincuje akcia vo farbe noci 10. decembra, kde si dá repete duo z prvého večera.

Nabitou hudobnou mozaikou sa THIS IS IT! však ani zďaleka nekončí. Pre verných vyfarbovačov, ktorí prídu aspoň na tri akcie, Fellows pripravili TOP ceny – štýlové auto na celý víkend zadarmo a dovolenku pre dvoch v Chorvátsku. Zúfať však nemusia ani tí, ktorí prídu len dvakrát, odniesť si totiž môžu masáže a wellnes v hodnote až 150 eur. Fellows by však svojich farebných nenechali vyjsť naprázdno, aj keď prídu čo i len raz. Na každej akcii tak dávajú do placu dvakrát farbu na kožu, v podobe poukazov na tetovanie, dve red bull loďky a značkové tričká O cenách sa rozhodne 10. decembra počas čiernej akcie.

Rovnako ako na každej akcii Fellows, aj na THIS IS IT! platí pravidlo:

Ak môžeš, príď vo farbe večera. Ak nie, vítaný budeš aj tak.


PROGRAM:

Červená akcia: 19. novembra – Yanco Kral, Roman Zamozny

Modrá akcia: 26. novembra – Billy Hollywood, Selecta Cif

Fialová akcia: 3. decembra – Grimaso, Hajtkovic

Čierna akcia: 10. decembra – Yanco Kral, Roman Zamozny – odovzdávanie TOP cien

CENY:

Auto na víkend zadarmo (aspoň 3 akcie)

10 dňová dovolenka v Chorvátsku pre dvoch (aspoň 3 akcie)

Wellness a masáže v hodnote 150 € (aspoň 2 akcie)

Poukazy na tetovanie (každú akciu 2x – tombola)

Tričká (každú akciu 2x – tombola)

wHfqHlTKLVM

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach