Europa 2 - Maxximum muziky

DJ Corvin Dalek – SÚŤAŽ

Nenechajte si ujsť jedinečnú párty SNOW PARADE, ktorej bude kraľovať DJ CORVIN DALEK!

Parádnu prehliadku tanečnej hudby zažijete v parádnom klube Happy End v Jasnej. Stačí ak si zasúťažite s EUROPOU 2 od 9.3. do 11.3. u Marca v Maxxime muziky.

Corvin Dalek je jeden z mála Djov, producentov a remixerov východného bloku, ktorý sa medzinárodne preslávil v poli elektronickej tanečnej hudby.

Corvin sa v roku ´98 presťahoval do Berlína a práve tu sa začína jeho cesta slávy a uznania na poli elektronickej tanečnej hudby.

V roku ´99 zložil skladbu „Poundz and Penz, ktorá sa za krátky čas stáva hymnou všetkých európskych tanečných parketov. Kráľ štýlu Wet & hard, v preklade teda „vlhko a tvrdo“, sa so svojim jemne erotickým image dostáva do celého sveta. Získava rezidentúry v kluboch ako Ministry of Sound či Gatecrasher. Roku 2003 vystupuje na legendárnej berlínskej Love Parade a objavuje sa na ďalších klubových parties po celej planéte.

Corvin je výborný DJ, ktorého hudobný cit posúva možnosti mixovania niekam úplne inam. V roku 2000 dokázal zahrať na 10 gramofónoch, čím prekonal svetový rekord.

Okrem neho Vás do varu privedú aj:
DJ Breeth
JTBIG

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach