Europa 2 - Maxximum muziky

PAUL VAN DYK – SÚŤAŽ

Vyhraj lístky na party PAUL VAN DYKa!

Najuznávanejší nemecký DJ a držiteľ cien Grammy v žánri elektronika bude hľadať inšpiráciu v srdci Slovenska. Na konte sa mu blyští aktuálne pätica albumov a čoskoro by mal prísť aj šiesty. Paul van Dyk ho sľúbil v druhej polovici roku 2011. Neprezradil o ňom nič viac, akurát, že to bude opäť niečo z jeho súdka. Omnoho zaujímavejšia, než samotné čakanie na dosku, bude party v Banskej Bystrici, na ktorej môžeš byť aj ty ak sa zapojíš do súťaže. Ako ich získaš? Jedine tým, že budeš pozorne počúvať EUROPU 2!!! Každý z vás môže vyhrať opäť 2 lístky v týždni od 21.02.2011 až do 25.02.2011 v relácii ZOO a Maxximum muziky!!!

Za posledné roky predal van Dyk viac ako 4,5 milióna kusov. Zatiaľ posledný album In Between uzrel svet v roku 2007, ale jeho ďalšia tvorba a mixy ozdobili mnohé kompilácie, a tak žiadny rok neostal nepokrstený jeho projektom.

Keďže v čase jeho vystúpenia v Banskej Bystrici album ešte nebude nalisovaný, inšpiráciu bude hľadať aj medzi slovenskými párty people. Bude to Paulova tretia návšteva Slovenska a ako sa hovorí, do tretice všetko dobre a najlepšie!!!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach