Europa 2 - Maxximum muziky

Nastav uši festivalu NEON

Čo tak užiť si so svojou partiou a vyhrať 4 lístky na dvojdňový elektronický open-air festival plný svetovej a kvalitnej tanečnej hudby?

Počúvaj Europu 2 v týždni 20.6.-24.6. – dovolaj sa na výherný song – Underworld – Born slippy ako tretí – tipni si výherné miesto v autobuse a vyhraj 4 lístky na Neon festival.

Festival NEON – 24.6. a 25.6. – Zlaté piesky – Bratislava

Pre fanúšikov elektronickej hudby, klubovej scény a tanečných párty máme tip na začiatok oslavy leta. Usporiadatelia združení pod značkou NEON pripravili na Slovensku nultý ročník veľkolepého festivalu elektronickej hudby, ktorý začína v oddychovej zóne hlavného mesta, na Zlatých Pieskoch v piatok 24. júna a vyvrcholí v sobotu 25. júna 2016. Na dvoch stageoch naživo vystúpia legendy elektronickej scény spolu s vychádzajúcimi hviezdami za mixážnym pultom, ktoré už vo svete začínajú miešať poradie rebríčkov. Lákadlom je aj niekoľko LIVE vystúpení elektronických kapiel. Hlavným headlinerom na festivale NEON bude svetová tanečná legenda, anglická skupina Underworld s exkluzívnym živým koncertom v rámci letného stredoeurópskeho turné, pri príležitosti vydania nového albumu „Barbara Barbara, we face of shining future“. Druhým ohláseným headlinerom je britské zoskupenie Above & Beyond, ktoré patrí k najvplyvnejším elektronickým skupinám súčasnosti. Mladú krv bude zastupovať pôvabná žena za pultom, DJ-ka, producentka a nová veľká hviezda súčasnosti, Nora En Pure. Švajčiarka, žijúca v Juhoafrickej republike, prináša nový pohľad na prelínanie žánrov elektronickej scény a je považovaná za jednu z najinovatívnejších producentov posledného roka. Usporiadatelia veria, že Nora En Pure bude pre slovenského fanúšika príjemným prekvapením a nezaostane svojím výkonom za legendami. Práve naopak, bude sa chcieť predstaviť v čo najlepšom svetle. Predpredaj dvojdňových vstupeniek v sieti Eventim na www.eventim.sk alebo prostredníctvom predajných miest.

Pridaj sa aj na FB event.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach