Europa 2 - Maxximum muziky

4DX Cinema City

Čo tak vyraziť do spoločnosti a užiť si gala večer za účasti celebrít a médií? To ti Europa 2 spolu so 4DX Cinema City ponúka.

Ak chceš vyhrať VIP pozvánku na gala slávnostnú predpremiéru filmu X-Men: Apokalypsa v 4DX, určenú pre dve osoby aj s bonusom (welcome drink a 2x stredné menu), zapoj sa do súťaže.

Stačí, ak budeš počúvať Rannú show ZOO, dovoláš sa ako 3. v poradí na výherný song, ktorý určí moderátor a môžeš si ísť spolu so svojim kamarátom užiť 18.5. od 18:30 v Cinema City Aupark v 4DX skvelý filmový večer.

Absolútny filmový zážitok 4DX™ jedine v Cinema City, Aupark!

Nastal čas zmeniť zážitok zo sledovania filmov! Cinema City Aupark prichádza s revolučnou filmovou technológiou 4DX™, ktorá stimuluje všetkých 5 zmyslov špeciálnymi efektami, vďaka ktorým prežijete ešte intenzívnejší a dokonalejší filmový zážitok. Prostredníctvom technicky pokročilých 4D efektov ponúka 4DX™ divákom stať sa súčasťou filmu. Všetky sedadlá sú vybavené high-tech pohybom v troch hybných osiach: kymácanie, zdvih a nadhadzovanie. Okrem pohyblivých sedadiel je sála v Cinema City, Aupark vybavená aj efektmi pripomínajúcimi prírodné živly: od silnej búrky po jemný vánok, od dymiacej explózie až po vôňu kávy. Budete mať možnosť vyskúšať si špeciálne efekty ako je vietor, hmla, dážď, voda, blesky a vône, ktoré umocňujú to, čo reálne vidíte na plátne. Filmy sú v sále 4DX premietané v 2D alebo 3D formáte. Počas projekcie v 3D formáte zažijete viac ako 24 špeciálnych efektov ako pohybové efekty, ktoré vám navodia dojem dráždiaci vaše zmyslové bunky – čuchové vnemy, výbuchy vody, šteklenie nôh či chrbta a ďalšie. Master image 3D projektory poskytnú divákom na plátne krištáľovo čistý a pohlcujúci zážitok zo sledovania filmu. 4DX™ technológia, produkt CJ 4DPLEX Co., Ltd je svetovo prvým 4D kinom s celovečernými filmami, ktoré ponúka úplne novú možnosť ako vtiahnuť diváka do deja a tak zintenzívniť samotný zážitok!

Najbližšie filmové novinky, ktoré si budete môcť pozrieť v 4DX, nájdete na stránkach Cinema City. Cinema City, Aupark je práve tým kinom v Slovenskej republike, ktoré túto revolučnú 4DX™ technológiu prináša svojim fanúšikom v novej dimenzii zmyslového zážitku.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach