Europa 2 - Maxximum muziky

Assassin’s Creed

Dennú výhru získaš, ak budeš počúvať popoludňajšiu show a dovoláš sa ako 3. v poradí na výherný song, ktorý určí moderátor. Hráš o najnovšiu hru Assassin´Creed Syndicate od spoločnosti Games Center a 2 lístky do kina na posledný akčný film tohto roka. Hlavnú cenu získa jeden z poslucháčov, ktorý bude svojím tipom najbližšie k správnej odpovedi na otázku, ktorú zadá moderátor.
Hlavnou cenou je Kurz prežitia pre dve osoby od spločnosti Army training, na ktorom sa naučíte efektívne zručnosti, ktoré vám pomôžu prežiť aj v krízových situáciách.

www.gamescenter.sk

www.armytraining.sk

Bojíte sa sami v lese? Nemáte dobrý orientačný zmysel a zablúdite? Vedeli by ste si nájsť stravu, získať vodu, bezpečne prespať? Ukážeme Vám, ako sa v lese pohodlne vyspíte, bezpečne najete, zahrejete sa a s prehľadom dokážete prežiť 30 dní, bez akéhokoľvek zabezpečenia. Za tri dni kurzu sa naučíte množstvo vedomosti a zručností ako zakladať oheň bez zápaliek, ako si vybudovať prístrešok, ako sa správne orientovať bez technických hodiniek, buzoly alebo navigácie. Budete si variť stravu z rôznych typov surovín a byliniek, ktoré sami vyhľadáte a upravíte k vareniu. Dozviete sa o improvizovanej prvej pomoci a množstve ďalších zaujímavých veci, ktoré je nutné vyriešiť počas krízovej situácie v prírode v súvislosti s prežitím.

Premiéra filmu 29.12. 2016

Usvedčený vrah Callum Lynch (Michael Fassbender) je nedobrovoľne vyslobodený z cely smrti len preto, aby sa stal súčasťou storočného boja medzi asasínmi, templármi a španielskymi inkvizítormi. Jeho novým väzením sa stáva tajné zariadenie Abstergo vybavené revolučnou technológiou Animus, ktorá odhaľuje v ľudskej DNA genetické spomienky a tým umožňuje vrátiť sa a prežiť spomienky predkov, ktoré boli doteraz stratené v minulosti.

Callum sa vďaka Animusu prepojí so svojím predkom žijúcim v Granade a Seville v období španielskej inkvizície v 15. storočí. Volá sa Aguilar de Nerha a je členom bratstva asasínov, ktoré už niekoľko storočí vedie skrytú vojnu s templármi, svojimi odvekými nepriateľmi. Tajná organizácia asasínov sa zaviazala chrániť slobodnú vôľu ľudstva a snaží sa zabrániť tomu, aby sa templári s pomocou inkvizície zmocnili mocného artefaktu nazývaného Jablko Raja. A práve tento artefakt je podľa presvedčenia templárov nástrojom na ovládnutie celého sveta.

Film Assassin“s Creed vznikol na základe rovnomennej slávnej hernej série. Popri Michaelovi Fassbenderovi sa vo filme predstavia aj ďalší uznávaní herci Marion Cotillard, Jeremy Irons a Brendan Gleeson.

Pravidlá súťaže

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach