Europa 2 - Maxximum muziky

FELLOWS TATTOO JAM 2011

Na mieste predvedú svoje umenie ôsmi tetovači z dvoch republík – českej i slovenskej a návštevníci sa budú môcť pokochať aj galériou ich staršej tvorby. Optiky fotoaparátov budú mať na výber plejádu námetov či už návrhov nových tetovaní, ich nanášaní na telo záujemcov či porovnávaní so staršími „kérkami".

Program okrem toho oživí aj U-rampa, ktorá bude na mieste už týždeň vopred, aby si milovníci adrenalínových športov mohli nacvičiť svoje triky a predviedli ich na skate závode v sobotu 3. septembra.

Súčasťou akcie bude aj predvádzacia šou Hip-hop fakulty, kde sa objavia jej vedúce osobnosti Johnny „Perfekto" Mečoch, Lady Mel a ich team.

Okrem miešania farieb sa budú miešať aj hudobné štýly. Na pódiu sa najprv objavia pop-punkoví Nitrania Zoči Voči a neskôr ich vystriedajú hip-hopoví Bratislavčania z ADK. Komu by ani to nestačilo môžu pokračovať v afterpárty až do rána pod vedením dídžejov Yanka Krála a Cifiho.

So svojimi príbehmi oživia celú udalosť aj známe osobnosti, ktoré nosia na svojich telách tetovania. Aj oni budú dôkazom, že aj „potetovaní ľudia to môžu dotiahnuť ďaleko". Pre návštevníkov je navyše pripravené aj jedno veľké prekvapenie.

PROGRAM:
12:00 – Otvorenie priestoru / free ride / registrácia do skate súťaže
12:30 – Začiatok tetovania ( tetovači tetujú svojich modelov )
14:00 – ZočiVoči
15:00 – Začiatok skate súťaže
16:00 – BMX show
17:00 – ADK + live band
18:00 – In-line, skate and BMX show
19:00 – Johnny Perfekto and LADY MEL + HIP HOP FAKULTA SHOW
19:30 – Vyhodnotenie najlepšieho tetovania, vyhodnotenie súťaže Nakresli si kerku a vyhraj jej natetovanie zadarmo
20:00 – 21:00 Finále Skate Contestu na U-Rampe
21:00 – 04:00 AFTERPARTY + Akciové drinky

T7okWma28HQ

4s69QZY2stg

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach